29 Eylül 2016 Perşembe

Artık Didimdeyim :)


Merhabalar Didimden sevgiler :)
    Bloğuma yazı yazmayalı tam beş ay olmuş. Hep sürüncemede olan, taşınacağım yere bir türlü karar veremeyen ben sonunda karar verdim ve bir nisan itibarıyla Didim'e taşındım. 
    Taşınır taşınmaz halk eğitimin açmış olduğu hızlandırılmış takı kursuna yazıldım. Çünkü burada kurs belgesi olmayanlara stand açma hakkı verilmiyormuş.

Didim Halk Eğitim Merkezinden Sertifikalarımızı alırken


Kurs arkadaşlarımla 
Kurs arkadaşlarımla

Belgelerimizi aldıktan sonra Haziranda bir hafta boyunca yaptıklarımızı sergiledik.


 Didim Belediye Başkanı sergimizi ziyarete geldi


Haziranın sonunda yani şeker bayramından okullar açılana kadar stantlarımızı açtık. 


Standları akşam altıda açtığımız için gündüzleri fırsat buldukça denize indim gezdim :)Şimdilik bu kadar artık kış moduna dönme zamanı yeni yeni üretimler.. Kucak dolusu sevgiler benden :)

Sağlıkla Sevgiyle Mutlu Kalın

6 yorum:

 1. Senin adına çok sevindim Tülaycım. Bir orada bir Kıyıköy'de zordu tabii. Yaz bittiğine göre, kim bilir ne güzel ciciler paylaşırsın bizimle. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Betülcüm. Evet dağınık yaşamak çok zordu şimdi her şey bir araya toplandı. Yeniden kursa yazıldım yaptıklarımı paylaşırım tabi. Benden de sevgiler :)

   Sil
 2. Arkadaşım iyi ki uğramışsın ben blog yazmıyor artık diye düşünürken gelip bakınca nasıl oldu bilmiyorum ama izleme kısmından izlemeye almamışım gibi görünüyordu şaşırdım hemen yeniledim facebooktan çok severek takip ediyorum eskiden blog da yazardı diyordum bir de kendime:) güncellendikçe uğrarım artık kucak dolusu sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim ben de sizi zevkle takip ederdim. hemen hemen üç senedir blogtan koptum gibi bir şey oldu. Önce bilgisayarım bozuldu sonra çocuklar üniversiteye gidince bir valizle eşim nereye ben oraya onunla gezdim. Telefondan da bloglara girmek ve yayın yapmak çok zordu. Ama aklım bloglarda da kalıyordu. Neyse ki buraya taşınınca işi düzeltiyorum sanırım.Benden de kucak dolusu sevgiler :)

   Sil
 3. yeni yerleşim yerin hayırlı olsun.. herşey gönlünce olsun.. sevgiler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Nilgün hanım. Şartlar öyle gelişti 😊
   Benden de sevgiler ❤

   Sil