10 Aralık 2012 Pazartesi

:((

Hepinize iyi akşamlar diliyorum..
Geçen hafta cuma günü annemle telefonda konuşuyordum,annem de biraz yorgun olduğunu göğüs bölgesinin ağrıdığını,kolunun uyuştuğunu söyledi,perşembe Eminönü'ne gittiğim için üşüttüm herhalde ilaç alırsam geçer dedi..Ben de kalp krizi geçiriyor olmayasın dedim.Annem,yok üşüttüm ben biliyorum dedi.İyi dedim yine de dikkat et bu belirtiler kalp krizi olabilir dedim..

Neyse biz kapattık telefonu,ertesi günü saat on buçukta kardeşim aradı annem benden sonra kendini iyi hissetmeyince kardeşimi aramış ve acile gitmişler. Doktor kalp krizi geçiriyor anjiyo yapmalıyız demiş.. Dört damarı da tıkalıymış,bir damarı %100.
O damarı apar topar anjiyo yapmışlar..Bir ay sonra da diğer %70 olan damarı açacağız demişler..Ben cumartesi haberi alır almaz kızımla doğru İstanbul'a. Annem 5 gün hastanede kaldı, çarşamba 
taburcu oldu.Durumu şimdi iyi,yanında kardeşim var ben de eve geldim..Stres,sigara,tuz yok,yağlı yemek yok..Annem zaten yağlı,tuzlu yemez. 57 kilo ammaa sigara içiyor. İşte onu içmemesi lazım,çok cebelleşiyoruz. Umarım başarılı oluruz..
Tekrar görüşmek üzere, 
Sevgiyle Sağlıkla Kalın:)