21 Haziran 2012 Perşembe

Bebek Şenliği


 İstanbul'dan döneli 4 gün oldu ben hala yeni yayın giremedim..
Geçen hafta pazar günü Bebek şenliğini gezip görmek için acil kararla sabah toparlanıp yollara düştüm :)
 İki buçuk saatte otogarda olduk..Ama Taksim'den Bebeğe 2 saatte gidemedik,yollar tıklım tıklım dolu,trafik felç olmuş durumda idi..
Beşiktaş'dan hemen hemen Kuruçeşme'ye kadar yürüdük o kadar kalabalıktı ki araçlar çok arkamızda kaldı..
Sonra bir taksiyle nihayet Bebek Şenliğine gelebildik :)
Kardeşim ve kızım daha önceden gitmişlerdi,buluştuk ve turlamaya başladık..
Standları gezmeye başladığımızda Erol Büyükburç şarkı söylüyordu ,etrafı çok kalabalıktı ..Ee buralara gelmişken bir foto almadan olmazdı :)
Dolaşırken hep standlara göz gezdirdim acaba tanıdıklar var mı diye..Vee Berrin Akyüz'ün standını gördüm..Kendimi tanıttım,çok neşeli,sıcak ve içten karşıladı. Yanındaki arkadaş,ayakkabı tasarımcısı Mustafa Çatalkaya..Birbirinden güzel ayakkabı tasarımlarına bir göz atın derim :)
Diğer arkadaşlarda standdaki bilekliklerin tasarımcısı.

Yine sanal alemden tanıdığım Yelda Butik.Çok cıvıl cıvıl neşeli bir arkadaş..Bir türlü poz vermesini beceremeyen ben,yine uyuklamışım:)) tek kare olan pozumuzu mecburen koydum.
O'she design in standından geçerken kendimi nasıl tanıtayım,beni tanırmı ki bilmem derken o beni tanıdı,seni kızıl saçlarından tanıdım dedi :)) standı kalabalıktı bir kare fotoğraf almak için biraz bekledim.


Gelelim Mkbl Consept'in standına,uğradığımda kendisi yoktu,yarım saat sonra tekrar uğradım..O kadar içten karşıladı ki anlatamam..Kendisini bloğumun 100.izleyicisi olduğunda tanıdım.
adım adım yükselişini buradan takip ediyorum..Başarılarının devamını diliyorum..Birlikte olan fotomuz kesintiye uğradı,kendisi de bir iki poz çekmişti gönderirse paylaşırım:)
Resim yazısı ekle
Yine uyuklayan bir poz :)
Gelmişken kızımın da ilgiyle takip ettiği Did By Did ve Zeto'nun standına uğramadan olmazdı.
 Güzel sıcak bir tanışma oldu.. :)
Bu fotolarda şenliğin diğer kareleri..


Akşam üzeri geç geldiğimiz için daha uğrayamadığım çok stand vardı..Bazı arkadaşların standlarını çekmeyi unutsamda onlarla tanışmak çok güzel ve keyifliydi :)
Birde fotoğraf makinemin hafızası dolu olduğu için daha fazla foto çekemedim :(


Sevgiyle Sağlıkla kalın :)